FLASKA/KARAFF, Iznik stil.

FLASKA/KARAFF, Iznik stil.
355906. FLASKA/KARAFF, Iznik stil.

Höjd 15,5 cm.

Bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15,5 cm.

Bruksslitage, skador.

Antal besök: 1 302