FIGURINER, 26 stycken, keramik, björn. Signerad samt stämplad Tilgmans.

355847. FIGURINER, 26 stycken, keramik, björn. Signerad samt stämplad Tilgmans.

Hög 5,5 cm till 21,5 cm.

Bruksslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hög 5,5 cm till 21,5 cm.

Bruksslitage, nagg.

Antal besök: 4 051