SIGGE REUTERGÅRD (JAN SIGFRID ALFONS CARLSSON). Stadsbild, olja på duk, signerad och daterad -39.

355770. SIGGE REUTERGÅRD (JAN SIGFRID ALFONS CARLSSON). Stadsbild, olja på duk, signerad och daterad -39.

87x64 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

87x64 cm.

Antal besök: 2 657