TERRIN, flintgods, "Grön Anna", Göteborgs porslinsfabrik, 1900-talets början.

355709. TERRIN, flintgods, "Grön Anna", Göteborgs porslinsfabrik, 1900-talets början.

Botten märkt: Göteborg.
Bredd: 25,5, Höjd: 21,5 cm.

Ålders- samt bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Botten märkt: Göteborg.
Bredd: 25,5, Höjd: 21,5 cm.

Antal besök: 4 166