FRANKO MAZZONI. Två pojkar. Olja på pannå, signerad Mazzoni.

355520. FRANKO MAZZONI. Två pojkar. Olja på pannå, signerad Mazzoni.

A tergo etikett med texten: Målad 1950 av Franco Mazzoni. (Motiv från Camargue). 53x47, ram 62x56 cm.

Regnfläckar, ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Regnfläckar, ytsmuts.

Antal besök: 1 062