SÖREN EDSBERG. Lantgård i snö. Olja på duk, signerad Sören Edsberg.

355508. SÖREN EDSBERG. Lantgård i snö. Olja på duk, signerad Sören Edsberg.

30x40, ram 52x62 cm.

Små, ytliga smutsfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

30x40, ram 52x62 cm.

Små, ytliga smutsfläckar.

Antal besök: 1 999