VETTAR, 4 st. bemålad frigolit, 1900-tal.

355491. VETTAR, 4 st. bemålad frigolit, 1900-tal.

Längd 26 - 43 cm.

Bruksslitage samt mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 26 - 43 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 844