TAKLYKTOR, 1 par, metall och glas, 19/2000-tal.

355450. TAKLYKTOR, 1 par, metall och glas, 19/2000-tal.

Höjd ca 48 cm vardera.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 48 cm vardera.

Slitage.

Antal besök: 923