SOFFGRUPP, jakaranda och skinn, 5 delar, 1960-tal.

355420. SOFFGRUPP, jakaranda och skinn, 5 delar, 1960-tal.

Soffa, höjd 70 cm, längd 189 cm
2 fåtöljer, höjd 70 cm, bredd 68 cm
2 fotpallar, höjd 42 cm, bredd 64 cm, djup 44 cm
Citesintyg från Jordbruksverket medföljer.

Bruksslitage
Soffa och fåtöljer behöver ny spännband
En fotpall med avvikande tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage
En fotpall med avvikande tyg.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 358