BO NOTINI. Taklampa, glas och mässing, Glössner 1940-tal. Ej signerad.

355373. BO NOTINI. Taklampa, glas och mässing, Glössner 1940-tal. Ej signerad.

Fem ljusarmar, graverade kupor med dekor av akantusblad. Längd 71, höjd ca 55 cm.

Samtliga kupor med nagg, en med spricka.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej funktionstestad.

Antal besök: 1 049