HALLMÖBEL, 2 delar, teak, AB Nybrofabriken, Fröseke, 1950/60-tal.

355353. HALLMÖBEL, 2 delar, teak, AB Nybrofabriken, Fröseke, 1950/60-tal.

Spegeln 111x44,5 cm
Bordets bredd 75, djup 33, höjd 59 cm.

Bruksslitage, stötskada på ena lådan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegeln 111x44,5 cm

Antal besök: 2 926