HILMER JOHANSSON. Skulpturer. 2 st, snidat trä, Döderhult, Oskarshamn, signerade.

355313. HILMER JOHANSSON. Skulpturer. 2 st, snidat trä, Döderhult, Oskarshamn, signerade.

Höjd: 19 samt 12 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 19 samt 12 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 926