BYRÅ, 1900-tal.

BYRÅ, 1900-tal.
355216. BYRÅ, 1900-tal.

Vitlackerad. Klädd med Cam. Lindmans, "Nordiska Flora". Längd 90, bredd 45, höjd 68 cm.

Senare bemålning. Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
355216. BYRÅ, 1900-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 345