KABINETTSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-tal.

35517. KABINETTSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Svartlackerat med beslag i gulmetall. En dörr med dekorsfält i porslin. Längd 79, bredd 43, höjd 135 cm.

Ett ben med lagning samt sprickor och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 447