GLASSERVIS, 57 delar, "Rio", Edward Hald, Orrefors.

355126. GLASSERVIS, 57 delar, "Rio", Edward Hald, Orrefors.

11 Vinglas, höjd 15 cm
9 Cocktailglas, höjd ca 11,5 cm
12 Likörglas, höjd ca 9,5 cm
12 Snapsglas, höjd 12,5 cm
13 Selterglas, höjd 8,5 cm.

Bruksslitage.
1 vinglas med kantnagg.
2 cocktailglas med kantnagg.
1 selterglas med kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 Vinglas, höjd 15 cm
12 Likörglas, höjd ca 9,5 cm
12 Snapsglas, höjd 12,5 cm
13 Selterglas, höjd 8,5 cm.

Bruksslitage.
1 vinglas med kantnagg.
2 cocktailglas med kantnagg.
1 selterglas med kantnagg.

Antal besök: 2 013