KERAMIK OCH GLAS, bland annat Orrefors, Gustavsberg, Royal Copenhagen.

355114. KERAMIK OCH GLAS, bland annat Orrefors, Gustavsberg, Royal Copenhagen.

Jultallrikar, vaser, tallrikar med mera.

Bruksslitage, kanna nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, kanna nagg.

Antal besök: 535