BÄGARE, 4 stycken, utländskt silver, svenska kontrollstämplar.

355104. BÄGARE, 4 stycken, utländskt silver, svenska kontrollstämplar.

Total vikt 154 gram, höjd 5,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 616