PARTI GLAS, 4 delar, Bertil Vallien samt Lisa Bauer.

35507. PARTI GLAS, 4 delar, Bertil Vallien samt Lisa Bauer.

Vas, Artist Choice signerad Kosta Boda B Vallien, höjd ca 30 cm.
Vas, signerad Kosta Boda Artist collection B Vallien, höjd ca 21 cm.
Oljelampa, signerad Kosta Boda B Vallien, tot höjd ca 9 cm.
Skål på fot/Pokal, Kosta Crystal Collection, sign Kosta Limited edition 1979 Lisa Bauer, medföljer etui, höjd 14,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 431