SKÅLAR, 3 st, röd plast, Juup of Sweden, etikettmärkta.

355055. SKÅLAR, 3 st, röd plast, Juup of Sweden, etikettmärkta.

Diameter 18-35 cm.

Bruksslitage, repor. Ett smärre slagmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 18-35 cm.

Antal besök: 2 876