SIDEBOARD, gustaviansk stil, Möbelboning i Tibro AB, 1900-tal.

354999. SIDEBOARD, gustaviansk stil, Möbelboning i Tibro AB, 1900-tal.

Längd 175, bredd 44, höjd 82 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 4 220