ÖSTGÖTASTOLAR, 6 st, 1800-tal.

354983. ÖSTGÖTASTOLAR, 6 st, 1800-tal.

Björk.

Rangliga. Fläckar på klädsel, repor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk.

Antal besök: 891