TRATTGRAMMOFON, trälåda, plåttratt, 1900-tal.

354913. TRATTGRAMMOFON, trälåda, plåttratt, 1900-tal.

Höjd 68 cm.
Tratt diameter 46 cm.
Ingår stiftask.
Fungerande.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 68 cm.
Tratt diameter 46 cm.
Ingår stiftask.
Fungerande.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 970