VÄGGUR, Design Sigvard Bernadotte och Acton Björn, 1950/1960-tal.

354902. VÄGGUR, Design Sigvard Bernadotte och Acton Björn, 1950/1960-tal.

Brickmärkt "Designed by Sigvard Bernadotte and Acton Björn". Höjd (exkl kedjor, lod, pendel) 27,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 266