Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
ARVID STRÖMQVIST. olja på duk.
354879. ARVID STRÖMQVIST. olja på duk.
58x39cm.
Ålderslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
58x39cm.
Ålderslitage.
Kalmar Auktionsverk
2 039