STANISLAW WYSOTSKI. Skulptur, brons.

354872. STANISLAW WYSOTSKI. Skulptur, brons.

Wind Princess. Höjd 102 cm. Signerad och numrerad 10/12 ex, daterad 2005. Märkt Made by Stan Wys Ateliér, Wroclaw, Polen. Medföljer glasfibersockel höjd 15,5 cm. 29x29 cm.

Bruksslitage. Sockel med mindre kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 956