354872. STANISLAW WYSOTSKI. Skulptur, brons.
Wind Princess. Höjd 102 cm. Signerad och numrerad 10/12 ex, daterad 2005. Märkt Made by Stan Wys Ateliér, Wroclaw, Polen. Medföljer glasfibersockel höjd 15,5 cm. 29x29 cm.