VAS OCH SKÅL. Glas, Vicke Lindstrand, Kosta, signerad.

35483. VAS OCH SKÅL. Glas, Vicke Lindstrand, Kosta, signerad.

Höjd 33 cm och 9 cm, Skål märkt LH 1012, vas LH 1058.

Nagg på vasen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg på vasen.

Antal besök: 1 543