LAMPBORD, England, 1900-tal.

LAMPBORD, England, 1900-tal.
354805. LAMPBORD, England, 1900-tal.

Idegran, grön läderskiva med gulddekor. På lejontassar.
Diameter 50 cm, höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 50 cm, höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 835