RONALD BROOKS KITAJ. "Truman in the White house", färgserigrafi, signerad och numrerad.

354802. RONALD BROOKS KITAJ. "Truman in the White house", färgserigrafi, signerad och numrerad.

Bildyta 55 x 79 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 55 x 79 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 108