Två dörrar varav en med spegel, en med glas. Ådringsmålat. Inrede med klädstång och hyllor. Går att ta isär för transport.
Höjd 208 cm, längd 144 cm, bredd 58 cm.
Slitage, märken och mindre skador. En dörr ej låsbar.
Nyckel/nycklar finns.
Nyckel/nycklar finns.