Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
ELSE UHLMANN. Dansande par, färglitografi, signerad och numrerad 109/290.
354720. ELSE UHLMANN. Dansande par, färglitografi, signerad och numrerad 109/290.
Bladmått 41 x 28 cm.
oramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bladmått 41 x 28 cm.
oramad.
Göteborgs Auktionsverk
1 054