LARS GÖRAN MALM. Oljemålningar, 2 st, havsmotiv, signerade à tergo.

354673. LARS GÖRAN MALM. Oljemålningar, 2 st, havsmotiv, signerade à tergo.

2 x 8,5 x 8,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 x 8,5 x 8,5 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 4 032