354632. SKRIN, SKÅL samt BREVKNIV, 3 delar, metall, delvis jugend, tidigt 1900-tal.
Skål med glasinsats, jugend, diameter ca 14,5 cm
Skrin, ca 12,5 x 9,5 cm
Brevkniv, jugend, längd ca 28,5 cm.
Slitag, fläckar, repor, märken, ärg. Skrin med löst medföljande lås. Brevkniv med gravyr.