VÄGGUR, rokokostil, Westerstrand Töreboda, 1900-talets mitt.

354610. VÄGGUR, rokokostil, Westerstrand Töreboda, 1900-talets mitt.

Med bladguld.
Höjd: 60, Bredd: 30 cm.

Bruksslitage med smärre lagnigar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med bladguld.
Höjd: 60, Bredd: 30 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 4 078