PARTI DIVERSE; silverskedar, reservoarpenna, gryta Skultuna m.m.

354585. PARTI DIVERSE; silverskedar, reservoarpenna, gryta Skultuna m.m.

2 lappskedar silver, 4 fat nysilver, 5 ljusmanschetter gkas, 20 tygmärken städer, snusdosa och liten gryta mässing, liten oljekanna, snurra och ask trä, duva tenn, lök keramik signerad, reservoarpenna samt skål Rörstrand.

Varierande, träask och snurra med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 041