RING, 18K gulguld, vikt 3,5 gram.

354512. RING, 18K gulguld, vikt 3,5 gram.

Facetterad dekor
Storlek 20/63
Stämplad med svensk kattfot, 750, 18K, AC?
Vikt 3,5 gram.

Bruksskick
Graverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Facetterad dekor
Storlek 20/63
Vikt 3,5 gram.

Bruksskick
Graverad.

Antal besök: 889