AMBROSE. olja på duk, marint motiv, signerad.
354474. AMBROSE. olja på duk, marint motiv, signerad.
50 x 60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 60 cm.
Herrljunga Auktionsverk
2 300