OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skeppsporträtt, Olja på duk, tidigt 1900-tal.

354452. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skeppsporträtt, Olja på duk, tidigt 1900-tal.

61 x 92 cm.

fläckar, skador samt färgkrackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 92 cm.

Antal besök: 1 368