ERIK LOO. "Andakt", olja på duk, signerad.

354383. ERIK LOO. "Andakt", olja på duk, signerad.

65 x 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 45 cm.

Antal besök: 1 026