TRIANG LASTBIL, MARX TOYS RUBBLE´S WRECK.

35437. TRIANG LASTBIL, MARX TOYS RUBBLE´S WRECK.

Lastbil Transport med flaklyft längd 38 cm, Flintstones bil längd 19 cm
Två bilar medföljer.

Latbil med flak viss slitage, Flintstonesbil med ett takstag defekt samt bakaxel något bockad, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två bilar medföljer.

Antal besök: 1 794