354359. PARTI SILVER, 14 delar, mestadels sterling, Thailand.
Bestående av skrin, tändare 2 st, ljusstakar ett par, mindre vas smat 8 st skedar. Skrinets längd ca 16 cm, ljusstakarnas höjd 8 cm.
Slitage, bucklor, smärre skador, personnummermärkningar.