PARTI SILVER, 14 delar, mestadels sterling, Thailand.

354359. PARTI SILVER, 14 delar, mestadels sterling, Thailand.

Bestående av skrin, tändare 2 st, ljusstakar ett par, mindre vas smat 8 st skedar. Skrinets längd ca 16 cm, ljusstakarnas höjd 8 cm.

Slitage, bucklor, smärre skador, personnummermärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 757