APPLIQUER, ett par, mässing, gustaviansk-stil, 1900-tal.

354300. APPLIQUER, ett par, mässing, gustaviansk-stil, 1900-tal.

2 ljuspunkter, elektrifierade, höjd 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 744