MATTA, Rya, "Kolmården". Marianne Richter för Östergyllen. 1960/70-tal.

354295. MATTA, Rya, "Kolmården". Marianne Richter för Östergyllen. 1960/70-tal.

Skogsdekor på orange botten
200 x 137 cm, etikettmärkt.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skogsdekor på orange botten
200 x 137 cm, etikettmärkt.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 528