YMNIGHETSHORN, horn och mässing, 1900-talets första hälft.

354275. YMNIGHETSHORN, horn och mässing, 1900-talets första hälft.

Höjd 32 cm.

Bruksslitage
Mässingen ställvis ärgad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm.

Bruksslitage
Mässingen ställvis ärgad.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 417