DIVERSE NYSILVER MED MERA, bland annat, uppläggningsfat, sockerskrin, bestick,1900-tal.

354200. DIVERSE NYSILVER MED MERA, bland annat, uppläggningsfat, sockerskrin, bestick,1900-tal.

Partiet innehåller bland annat uppläggningsfat i olika modeller, längd ca 23,5 - 40 cm. Runda fat, diameter ca 21 - 36 cm.
Sockerskrin, GAB, längd ca 15,5, höjd ca 14 cm.
Lockburk, locket med dekor av lejon, höjd 7,5 cm.
Diverse bestick, ströare.

Varierande slitage, mindre bucklor, glasinsatser med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diverse bestick, ströare.

Antal besök: 1 057