ULF ÅLUND. Skeppsporträtt. Akvarell, signerad.

354182. ULF ÅLUND. Skeppsporträtt. Akvarell, signerad.

54 x 88 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 88 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 018