Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
ULF ÅLUND. Skeppsporträtt. Akvarell, signerad.
354182. ULF ÅLUND. Skeppsporträtt. Akvarell, signerad.
54 x 88 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
54 x 88 cm.
Ej examinerad ur ram.
Växjö Auktionskammare
940