STOLAR+BORD: vitlack/smide. 1900-2000-tal.

35414. STOLAR+BORD: vitlack/smide. 1900-2000-tal.

2 karmstolar och en stol höjd 98 cm samt ett avlastningsbord 45X33 cm,höjd 66 cm.

Lättare slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lättare slitage.

Antal besök: 1 346