ARMBAND, BERLOCKER 2 st samt KEDJA, 18k guld. Total vikt 7,6 gram.

35409. ARMBAND, BERLOCKER 2 st samt KEDJA, 18k guld. Total vikt 7,6 gram.

Armand, otydliga stämplar, längd 17 cm.
2 st berlocker.
Kedja.

Slitage. Armband med bucklor, saknar säkerhetskedja. Kedja trasig.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st berlocker.
Kedja.

Antal besök: 768