BJÄLLERKRANS, för häst, läder/metall, 1900-tal.

353911. BJÄLLERKRANS, för häst, läder/metall, 1900-tal.

12 bjällror. Läderband med stoppning.
Längd utdraget ca 88 cm.

Bruksslitage, fläckar, bristningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd utdraget ca 88 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 5 729