KONSTGLAS, ägg och svamp, Monica Backström, Boda, 1900-talets andra hälft.

353885. KONSTGLAS, ägg och svamp, Monica Backström, Boda, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca. 12.5 samt 21 cm.

Bruksslitage. Ägg med bottennagg. Svamp med obetydliga bottennagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 12.5 samt 21 cm.

Antal besök: 848