SERVERINGSVAGN, teak/ek, Fröseke, 1900-talets mitt.

353852. SERVERINGSVAGN, teak/ek, Fröseke, 1900-talets mitt.

Längd 70, bredd 42, höjd 65 cm.

Något fläckig skiva samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 773